fbpx

Sanare hambakliinik

Hammaskonna seisukorra analüüs ja raviplaani koostamine

sanare-hambakliinik

Esmakordsel visiidil meie kliinikusse teostab arst esialgse ülevaate Sinu hammaskonna situatsioonist ning annab ülevaate võimalikust raviplaanist, mis on lisaks arstile mõistetav ka patsiendile. Usume tugevalt sellesse, et hea kommunikatsioon mõlema osapoole vahel esimesest visiidist on eduka ravi aluseks.

Võimalik on leida lahendus ühele konkreetsele hambamurele või näiteks jätkata kunagi pooleli jäänud ravi. Kui vajaliku ravi maht on suurem ja patsiendi sooviks on ravi läbi viia süsteemselt, siis paneb meie hambaarst teiega koos paika personaalse raviplaani ja lepitakse kokku, millise ajagraafikuga seda teostatakse.

Arsti jaoks tähendab raviplaan kindlat vajalike ülesannete järjekorda saavutamaks soovitud tulemust. Patsiendi jaoks on see hea viis mõista kõiki aspekte ning omada ülevaadet oma ravist.

Oleme ühe spetsialiteedina välja arendanud rikkalikule kogemustepagasile ja headele diagnostikavõimalustele toetuva teenuse eksisteerivate ja potensiaalselt ohtlike situatsioonide määratlemiseks. Kui inimene on teadlik sellest mis tulevikus tema suus võib toimuda saab ta ka paremini planeerida oma hambaraviaktiviteeti.

Sageli märkab spetsialist probleeme millised algusjärgus meid ei häiri kuid süvenedes võivad muutuda vägagi tülikaks ning milliste kõrvaldamine võib osutuda keeruliseks.
Sellest tuleneb vajadus külastada hambaarsti ka profülaktilise suunitlusega, et avastada potensiaalseid probleeme.

Head diagnostikavõimalused, spetsiaalsed demoprogrammid ja hulk näidismaterjali võimaldavad inimesele lihtsalt ja ülevaatlikult selgitada tema hammaskonna seisukorda.