Anname sulle särava naeratuse!

  • Naeratus muudab Su enesekindlaks
  • Naeratav nägu mõjub nooremana
  • Korras hambad tagavad hea tervise

Kas oled pidanud oma naeratust varjama? Anname sulle särava naeratuse! Vajad hammaste valgendamist, ravi, krooni või proteesi? Pakume kõiki hambaravi teenuseid hinnaga, millele hammas peale hakkab, sest LHV pakub Sulle võimalust tasuda järelmaksuga.

TULEN VASTUVÕTULE

Mida teeme?

Esimesel konsultatsioonil vaatame Su hambad üle ning koostame sellest lähtuvalt
raviplaani. Mida ja miks on vaja teha selleks, et Sinu naeratus säravaks saada.
Paneme paika hinna, et Sul ei tekiks ebameeldivaid üllatusi ega ettenägematuid
väljaminekuid, mis laastaks Sinu rahakotti.

Arvuta näidiskuumakse

15,9%


0€

0€

* Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest. Järelmaksu pakkuja on AS LHV Finance. Järelmaksu lepingu maksimaalne pikkus on 48 kuud. Küsi lisa.

Soovid terveid hambaid ja enesekindlust andvat naeratust? Pane end vastuvõtule kirja. Asume Tallinnas aadressil Sütiste tee 19 ja töötame E-R 9-18

Kliendid räägivad

Käisin aastaid ringi katkiste hammastega. Olin ebakindel ja ei julgenud naeratada, nii et hambad paistavad. Kui ennast lõpuks kokku võtsin ja hambad korda lasin teha, toimus oluline muutus. Olen enesekindlam, jutukam ja seeläbi ka edukam kõiges, mida ette võtan.

Priit Kallas Koolitaja

Sanare hambakliinikus on väga mõnus ja personaalne vastuvõtt, mis erineb täielikult klassikalisest kliinikust. Lisaks sain ühe korraga hambad palju valgemaks!

Jana Gnezdova Tantsija

Küsisin vajamineva protseduuri hinda ka teistelt hambaravi kliinikutelt, kuid Sanare hind oli taskukohasem. Töö kvaliteet oli kiire ja tipptasemel. Soovitan!

Aili Kivi Meditsiiniõde

Täname

Andmed on edukalt saadetud