fbpx

MEDICREDIT PAYMENT PLAN

MediCredit on ainulaadne finantseerimisettevõte Põhjamaades ja Baltikumis, mis väljastab ainult meditsiiniprotseduuride teostamiseks mõeldud sihtotstarbelist laenu. Küsimuste korral võtke meiega julgest ühendust – jarelmaks@sanare.ee

Tingimused

*MediCredit väljastab laene alates 150 eurost kuni 6000 euroni.
*Laenu tagastamise periood on 3 kuust 4 aastani.
*Sissemakse on 0 %
*Lepingutasu puudub
*MediCreditil laenudel on fikseeritud intress 10-19%. Intressimäär sõltub laenusumma suurusest ja tagastamise perioodist. Intressi arvestatakse laenujäägilt ning tasumine toimub igakuiste annuliteetmaksetena.

Taotlemine

MediCreditist laenu taotlemiseks peaksite olema vähemalt 21 aastat vana.

  1. Täitke laenutaotluse vorm, mis avaneb siit või paluge MediCrediti laenutaotluse blanketti oma raviasutusest.
  1. Tutvuge lepingutingimustega. Lepingutingimused on nähtavad ka siit
  1. Tuvastage oma isikusamasus teile raviteenust osutavas ja MediCrediti koostööpartneriks olevas raviasutuses või MediCrediti kontoris, Ajakirjandusmaja 6 korrusel, Pärnu mnt 67a, Tallinn.
  1. MediCredit võtab Teiega ühendust täiendava informatsiooni saamiseks ning annab teada, kuhu ja kuidas tuleb Teil edastada 6 kuu pangaväljavõte.
  1. MediCredit teeb Teile laenuotsuse või laenupakkumuse ning valmistab ette lepingu ning Teie personaalse maksegraafiku, mis edastatakse Teile allkirjastamiseks, kas e-posti, raviasutuse või käsiposti vahendusel.
  1. Lepingu ja maksegraafiku saate mugavalt allkirjastada kas ID-kaardi või Mobiil-ID abil või omakäeliselt, edastades allkirjastatud lepingu ja maksegraafiku MediCreditile.
  1. Lepingu ja maksegraafiku allkirjastamise järgselt maksab MediCredit laenusumma välja otse Teile raviteenust osutavale raviasutusele, kas Teie poolt või Teie nõusolekul raviasutuse poolt edastatud arve või muu kokkuleppe alusel, mitte hiljem, kui kolme (3) tööpäeva jooksul.

Lisaküsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust: info@sanare.ee või jarelmaks@sanare.ee

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.