fbpx

TULE PROTEESIDE KORDUSKONTROLLI - REGISTREERIMINE KUNI 30.04.2023

Hambaarsti on profülaktilisel eesmärgil kõigil soovitatav külastada vähemalt 1-2 korda aastas. Põhjus peitub selles, et alles tekkivat hambaauku ning igemepõletikku on oluliselt lihtsam, valutum ning ka odavam ravida kui väljakujunenud kahjustust. Hammaste probleemid võivad tihti areneda pikka aega ilma vaegusi (sh. valu) põhjustamata ning kui nad valulikult ennast märku hakkavad andma, on probleem juba tõsisem.


Hambaproteeside eluiga on otseses sõltuvuses nende eest kantava hoolega. Hoolimata heast isiklikust hooldusest, on mõningad spetsiifilised protseduurid mida saab teostada ainult ravikabinetis. Kuna inimese oma hammaste materjal erineb proteesikonstruktsioonis kasutatust, on aeg-ajalt vajalik kontrollida hammastele langeva jõu ühtlast jaotumist.


Sellepärast kutsume teid hammaste kontrolli - registeerimine kuni 30.04! Konsultatsioon + röntgen (panoraam või 3D) = 20€ (tavahind 60€)

MIDA TEEME KORDUSKONTROLLIS?

Konsultatsioonil vaatame su hambad üle, et veenduda teie proteetilise lahenduse olukorras ning püsivuses. Vajadusel teostame poole röntgenülesvõtte, et võimalikke probleeme lähemalt uurida ning koostame sulle selge raviplaani: mida ja miks on vaja teha ja mis see maksab. Seeläbi ei kaasne mitte ühtegi ebameeldivat üllatust ega ettenägematut väljaminekut, mis laastaks sinu rahakotti.Juhul kui soovid hammaste raviks kasutada järelmaksu siis võid selleks kasutada meie partnerite LHV, Medicredit, Inbank, Placet või Holm võimalusi.

Patsiendid räägivad

Vastuvõtule registreerumine