fbpx

TULE TASUTA RAVI JA PROTEESIDE KORDUSKONTROLLI - REGISTREERIMINE KUNI 30.09.2018

Hambaarsti on profülaktilisel eesmärgil kõigil soovitatav külastada vähemalt 1-2 korda aastas. Põhjus peitub selles, et alles tekkivat hambaauku ning igemepõletikku on oluliselt lihtsam, valutum ning ka odavam ravida kui väljakujunenud kahjustust. Hammaste probleemid võivad tihti areneda pikka aega ilma vaegusi (sh. valu) põhjustamata ning kui nad valulikult ennast märku hakkavad andma, on probleem juba tõsisem.


Hambaproteeside eluiga on otseses sõltuvuses nende eest kantava hoolega. Hoolimata heast isiklikust hooldusest, on mõningad spetsiifilised protseduurid mida saab teostada ainult ravikabinetis. Kuna inimese oma hammaste materjal erineb proteesikonstruktsioonis kasutatust, on aeg-ajalt vajalik kontrollida hammastele langeva jõu ühtlast jaotumist.


Sellepärast kutsume teid TASUTA hammaste kontrolli - registeerimine kuni 30.09! Panoraam ning 3D röntgenile kehtib soodustus -50%

MIDA TEEME KORDUSKONTROLLIS?

Konsultatsioonil vaatame su hambad üle ja vajadusel teostame poole soodsamalt ka röntgenülesvõtte, et võimalikke probleeme lähemalt uurida. Sul on võimalus lasta meie professionaalidel teostada soodapesu ja eemaldada hambakivi ning minna koju kindla teadmisega, et sinu naeratus on heas korras. Vajadusel koostame sulle selge raviplaani: mida ja miks on vaja teha ja mis see maksab. Seeläbi ei kaasne mitte ühtegi ebameeldivat üllatust ega ettenägematut väljaminekut, mis laastaks sinu rahakotti.Juhul kui soovid hammaste raviks kasutada järelmaksu siis võid selleks kasutada meie partnerite LHV, Medicredit, Inbank või Liisi võimalusi.

Mida uut on Sanares?

  • Kasutame uusimat 3D röntgenit ja laserit
  • Teostame ravi kahe mikroskoobiga
  • Paigaldame Straumann implantaate
  • Lühikesed järjekorrad
  • Mugavad e-broneeringud

Patsiendid räägivad

Vastuvõtule registreerumine

    By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.